אודות

פלטפורמה שמחברת בין תכנון חלל, חפצים, אמנות ויצירה מקומיתעיצוב נינוח, נוכח, מאופק, חי. שפה חומרית שמספרת סיפור

בילונגינג הוא מקום שמתפתח ללא הרף, משפיע על הסביבה שבה הוא נמצא ומושפע ממנה; מקום של השראה, חוויה רב-חושית, למידה, הנאה והנעה; חלל שהוא גלריה, סטודיו, סדנה וחנות; בית למותג
(Be Longing(s, לשפה חומרית ולתכנים בעולם עיצוב הפנים. מקום שמעורר שייכות ורגשות. לוקלי בעשייה, גלובלי באיכות ובחוויה. 

המייסדת נעה בר-לב דוידור היא יוצרת רב-תחומית בשדות האמנות, העיצוב ואדריכלות הפנים. מאמינה בהתבוננות, בפשטות, בעשייה אותנטית ובאחריות לסביבה ולמשאבי הטבע; בשימוש בכל מה שכבר קיים כחומר גלם ליצירת דברים חדשים ובתשומת לב ושקיפות של תהליכי העשייה והייצור. פרויקט Be Longing הוא תוצר של תשוקה לחיבור בין כל התחומים שבהם היא עוסקת; פלטפורמה שמחברת בין תכנון חלל, חפצים, אמנות ויצירה מקומית. המותג מייצר בישראל, באיכות ללא פשרות, רהיטים שונים, גופי תאורה, מוצרי נייר, תיקים, כלים לארוחה, מוצרי טקסטיל, חפצים אישיים, מראות, בגדים ועוד. אובייקטים שיוצרים הרמוניה עם הבית, האדם והטבע. החומרים גולמיים וטבעיים. עיצוב נינוח, נוכח, מאופק, חי; מטופל אבל לא מהוקצע. שפה רגועה שמספרת סיפור. א-זמני, א-טרנדי. חיים.

הקודם
הבא

ערכים

נקודת המבט היא עולם פשוט וצנוע שנותן מקום לחומריות האיכותית, הבסיסית והראשונית; מקום שמכיר ומוקיר מלאכות יד מדיסציפלינות שונות

בילונגינג מחבר בין עולמות תוכן שונים: אמנות, עיצוב, קראפט, אנשים, תחומי עניין וידע. הגישה של בילונגינג לעיצוב ויצירה מגיעה ממקום שבע מטכנולוגיה חדשנית, ממקום שמכיר ומוקיר מלאכות יד מדיסציפלינות שונות. נקודת המבט היא עולם פשוט וצנוע שנותן מקום לחומריות האיכותית, הבסיסית והראשונית; לאיפוק ולצורות פשוטות. אנחנו מקפידים על עבודה באיכות גבוהה מאוד ושמים דגש בשימור מלאכות מסורתיות, בהעסקת ארטיזנים מקומיים ובעבודה עם אוכלוסיות מוחלשות, במידת האפשר. אנחנו מותג ששם דגש בעיצוב וייצור בר-קיימא, ועושים שימוש רב בחומרי גלם שמקורם בפירוקים – מה שכבר יש בנמצא; עובדים עם חומרים שנושאים רפרנס משימוש קודם, ״חומרים זוכרים״, בתהליך של פירוק והרכבה לתוצרים חדשים. תשומת לב ניכרת מופנית כדי להיטיב עם הקיים.

אנו עובדים ביצירתיות ובקשב רב עם עונות השנה ומקבלים השראה מהסביבה המיידית; מאמינים בחיבורים, בשילוב כוחות, בפשטות ובאחריות לסביבה האנושית ולמשאבי הטבע; מוקסמים מהדברים הלכאורה צנועים, חלקם בני חלוף; מתרגשים מחומרים בתצורתם הגולמית ומאמינים בפיתוח שפה אישית ובנאמנות לה. הלקוחות שלנו מעריכים ושותפים לערכים אלה וכשהם רוכשים מוצר של בילונגינג הם משתפים פעולה עם הגישה הזאת.

וואבי סאבי הגדרה

INSTAMOOD

view on Instagram