האם הבית חי?

תכנון וייעוץ לחללים ולבתים

מבט ברהיט עץ לוקח אותנו לטיול מטפורי ביער. מגע עם בד טבעי מחבר אותנו להליכה דמיונית בשדה כותנה…
החומרים הטבעיים שמקבלים באהבה את סימני הזמן, מתיישנים ומתבגרים בחן ובאצילות, הם החומרים הראשוניים והגולמיים שאנחנו מעדיפים לעבוד איתם. אובייקטים וחומרים שמקיפים אותנו ויש להם זיקה לטבע תומכים בבית חי. אנחנו מאמינים בעיצוב אנושי, מחובר, שמייצר תחושת שייכות. עיצוב אוורירי, בהיר, מואר, א-טרנדי, "לא מושלם". תפקידו המרכזי של הבית הוא לאסוף אותנו בסוף היום ברכות וחסד ולשגר אותנו בבוקר מוטענים ואנרגטיים ליום חדש.

הקודם
הבא

פרויקטים

עיצוב אנושי, מחובר, אוורירי, בהיר, מואר, א- טרנדי, ״לא מושלם״, חי.

שכבות – חומרים – זיכרון – בית טמפלרי​

מאותם פרויקטים ששואבים אותך לסיפורים של המבנה, של החומרים, השכבות… של המשפחה. ניגשתי לפרויקט הזה בעדינות והתרגשות. לכבד את העבר ובמקביל ליצור אכסניה מותאמת לחיים של עכשיו.

לפוסט המלא »

אדריכלות נעה בר לב דוידור
בתים ואנשים – כתבה במגזין PNIM

"הבית נבנה לפני כשני עשורים והוא מהווה המחשה לעיצוב שהוא מעל הזמן, מעל האופנות המתחלפות. שום דבר לא יוכל לנצח את הרלוונטיות שלו. אהבנו במיוחד את התחושה בבית שהוא לא מרגיש מוקפד."

לכתבה המלאה »

פשטות – איכות – שייכות – בית

מרגש במיוחד לצלם את הבית הזה מכיוון שעשיתי אותו לפני עשרים שנה. כן עשרים…. פרויקט עיצוב פנים הבית בחומרים טבעיים שדייריו ייחלו לשינוי רדיקאלי שידייק להם את המגורים והחיים בו. 

לפוסט המלא »

גולמי – טבעי – אנושי – בית

יצאנו לפגוש את הרהיטים והחפצים של בילונגינג בבתים חיים ונושמים. מסקרן לראות איך הדברים ״יושבים״ מחוץ לחלל התצוגה שלנו ואיך הם מעורבבים בחיים.

לפוסט המלא »

הפרויקטים שלכם

מעוניינים לקבל פרטים על תכנון וייעוץ בעיצוב סביבת המגורים / עבודה שלכם ברוח הבילונגינג?

נעה בר-לב דוידור | Noa Bar-Lev Davidor

מייסדת המותג (Be Longing(s, יוצרת רב-תחומית בשדות האמנות, עיצוב ואדריכלות פנים. מאמינה בחיבורים, בקשב, בטולרנטיות ובשילוב כוחות. מאמינה באחריות על הסביבה האנושית ועל משאבי הטבע. מאמינה בעשייה אותנטית. בחיבור ובנגישות למשאבים הפנימיים של האדם ולהתכוונות שלו להיות באלמנט שלו ומשם להשפיע, ליצור, לקדם, לתמוך, לעשות. מאמינה שעלינו להשתמש בכל מה שכבר קיים, כפלטפורמה ליצירת דברים חדשים.