fbpx

The Dreamer | The Maker | נירית גור-קרבי

נירית גור קרבי צלמת נדירה, יוצרת ויזמית. אימא לשלושה ובת זוג של אמיר, איתו הקימה חברת סטרט-אפ Pic-time (קישור בהמשך) שפיתחה פלטפורמה לניהול תמונות לצלמים שנמכרת בכל העולם. נירית אחראית על הנראות והשפה באתר ובשאר המדיות ומתארת את העבודה שלה כיצירת חוויה ויזואלית שיש בה מרחב ובהירות. זה יכול להיות דרך צילום, בעיצוב הממשק, במרקטינג, באון ליין או בעולם הממשי.

שאלנו:

זיכרון משמעותי? אחד מזיכרונות הילדות הראשונים שלי הוא שאני קוטפת פרחי בר מתחת לבית.. אני ממש זוכרת את הצבעים שלהם והסוגים. גדלתי בבנין רב קומות בחיפה, בקומה ה -12, וגם מלמעלה תמיד נמשכתי למרחבים ולאסתטיקה. עברו הרבה שנים ועיסוקים עד שהגעתי שוב לעסוק בזה.  

על מה ואיך רוצה להשפיע? אני לא מנהלת רשימות בעניין הזה, אבל כשיש קול ברור הוא נשמע ומגיע למי שזה צריך להגיע. יש אנשים שזה קורה להם כבר בגיל צעיר, לי זה לקח זמן והגעתי לזה רק כשהתנתקתי מהארץ וחייתי בארה”ב, הגילוי שבגלות. עכשיו התחנה שלי כבר משדרת וככל שעובר הזמן יש בה פחות רעשי רקע. 

צילמה: נירית

ממה את מקבלת השראה יומיומית? בסולם הערכים של מאסלו להשראה שלי, סדר ושקט זה שני הדברים הכי בסיסים ומעליהם הכל יכול להתרחש. בגדול, כשמשהו נוגע בי זה תמיד פתח לרעיונות חדשים, או סתם לאיזה חדוות חיים. כרגע, בעומס שאני עובדת בו, זה קורה לרוב בסופשבוע. זאת יכולה להיות פגישה או שיחה עם מישהו, עיצוב על כל ענפיו, צילום וארכיטקטורה יפה. אני מאוד אוהבת לשייט באתרים של אדריכלים יפנים, הם תמיד בנויים בצורה קצת אחרת ומוזרה. כל דבר שנוגע הוא עוד חתיכה בפאזל. 

איזה חומרים מרגשים אותך? מים צלולים (בטבע) שעוטפים את הגוף, עלים של עץ צפצפה שזזים ברוח, בדים נעימים, קרמיקה, עץ, ניר וריח של דפוס. 

מילת הקסם שלך? ככה זה. 

את נירית הכה מיוחדת, ראיתי לראשונה באירוע הפתיחה של בילונגינג. לא באמת. היא הגיעה עם חברה ובאירוע עצמו כאילו לא ראיתי אף אחד כמובן …  אחר כך כשהתבוננתי בצילומים שצולמו, גיליתי אותה. הסתקרנתי. דמות ענוגה, שהסתובבה בין הרבה אנשים ובלטה במראה "התיירת״ – המשקיפה, המתבוננת. מאז זרמו הרבה מים ושיחות וחיבורים ומפגשים ומילים ויבשות אפילו (כשהיא עשתה רילוקיישן לקליפורניה – לברקלי ״שלי״) 

כצלמת, הייתה מפתיעה ומרגשת ההתמסרות שלה ביום הצילומים. היה ברור שנירית תצטלם עם שמלת הפשתן המרושלת, אך אורזת את הגוף בחן …..

איך הרגשת בבגדים? לבגדים של בילונגינג יש אינטליגנציה רגשית (כן, יש דבר כזה). הרגשתי מחוברת למשהו קדום, אולי תנ"כי, ארצי ועם זאת קל, נושם, נשי. משהו שיש בו שורשים אבל יש בו אוויר וקלילות. 

נירית לובשת טוניקה Utility מפשתן בגוון אינדיגו עם חגורת עור. לבגדים, תיקים ואביזרים נוספים מהקולקציה של בילונגינג לחצו פה

אז אם אתם צלמים – האתר של Pic-Time

ואם אתם חובבי אסתטיקה משובחת – האינסטגרם של נירית

סנדלים באדיבות Greek Sandals

צילומים: לירון זנדמן

שמרו על קשר

נעה בר-לב דוידור | Noa Bar-Lev Davidor

מייסדת המותג (Be Longing(s, יוצרת רב-תחומית בשדות האמנות, עיצוב ואדריכלות פנים. מאמינה בחיבורים, בקשב, בטולרנטיות ובשילוב כוחות. מאמינה באחריות על הסביבה האנושית ועל משאבי הטבע. מאמינה בעשייה אותנטית. בחיבור ובנגישות למשאבים הפנימיים של האדם ולהתכוונות שלו להיות באלמנט שלו ומשם להשפיע, ליצור, לקדם, לתמוך, לעשות. מאמינה שעלינו להשתמש בכל מה שכבר קיים, כפלטפורמה ליצירת דברים חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמרו על קשר

עקבו אחרינו 

Are you on the list ?

המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי

דילוג לתוכן