fbpx

The Dreamer | The Maker | רומי דוידור

רומי דוידור בת 27. חיה בתל- אביב. עובדת במכון הישראלי לחדשנות ועומדת בראש קהילת CatalystsIL – שעוסקת בתחום של ניהול חדשנות בארגונים. הקהילה מהווה ארגון גג למנהלים שעוסקים בהטמעה וניהול חדשנות בארגונים וחברות במשק הישראלי במגוון סקטורים. לפני כן עסקה בייעוץ בתחום של אחריות תאגידית וקיימות. פרויקטורית, מניעה תהליכים, בחורה עם אידאולוגיה וערכים מוצקים מגיל מוקדם מאד. תמיד בדבר הבא… . לאחרונה, לדבריה, עושה צעדים ראשונים בללמוד איך לעצור מידי פעם, לנוח וליהנות מזה.

שאלנו:

על מה רוצה להשפיע? על החיים עצמם. די מהר הבנתי שאם אני לא מחוברת לערך של מה שאני עושה אני לא מסוגלת להישאר בשדה הזה. לטעמי תמיד חייבת להיות משמעות מאחורי הדברים. זה עקרון חיובי, אך לפעמים גם מכביד, אבל אני שלמה עם האקסיומה הזו שיצרתי לעצמי, כי כבר מגיל צעיר הייתי מונעת לעשיית טוב- לשפר, לשדרג, לפעול למען סביבה טובה יותר. כן, יש בי כנראה משהו מעט אקטיביסטי ואידיאליסטי.

ממה את מקבלת השראה יומיומית? מאנשים. נשמע הכי קלישאתי אבל זו האמת. שיחה טובה עם חבר קרוב או הצטלבות דרכים עם מישהו שלא הכרתי יזיזו אצלי הרים בלב ובראש. חוץ מאנשים – הטבע. להיות בחוץ, בירוק, עושה לי פלאים. יותר מכל דבר אחר.

איזה חומר מרגש אותך? אור. אני מכורה לשמיים. רודפת אחרי שקיעות, אובססיבית לעננים. כבר לא מעט פעמים כמעט קרה לי משהו כי הראש שלי היה תקוע במבט למעלה. באור יש הכל – אופטימיות, חופש, צלילות ובעיקר המון רגש.

מילת הקסם שלך? תושייה

רומי מכירה את בילונגינג מ Day One, כשהפרויקט הזה היה עדיין טרום עובר. כלומר, היא חוותה את בילונגינג לפני שהוא בעצמו (הפרויקט) ידע שהוא קיים. אם זה לא היה מובן עד עכשיו ברמיזות, אגיד את זה ברור – רומי היא ביתי הבכורה. השראה שלי בהרבה מובנים וצורות. אין על האבחנות שלה, אלופה בלהמשיג סיטואציות, ליצור שפה חדשה כשאין מילים. אדם רב רובדי וההוכחה שיש כזה דבר לראות שלוש מאות שישים מעלות בו זמנית. הנוכחות שלה והחיבורים שהיא מייצרת סביבה מרבים קסם בעולם. לא התחייבתי 🙂 להיות אובייקטיבית.

איך הרגשת בבגדים שהצטלמת איתם בבילונגינג? קלילה. הפשתן שמונח על הגוף, מרגיש אוורירי ונעים. זה לא מובן מאליו להרגיש כ"כ נעים, קליל ונוח במה שאנחנו לובשות.

רומי לובשת The Utility Jacket מפשתן בגוון טבעי, מכנסיים מפשתן, שרוולון מכותנה, טוניקה Utility מפשתן בגוון בהיר. לבגדים, תיקים ואביזרים נוספים מהקולקציה של בילונגינג לחצו פה

 סנדלים באדיבות GREEK SANDALS

צילומים: לירון זנדמן

שמרו על קשר

נעה בר-לב דוידור | Noa Bar-Lev Davidor

מייסדת המותג (Be Longing(s, יוצרת רב-תחומית בשדות האמנות, עיצוב ואדריכלות פנים. מאמינה בחיבורים, בקשב, בטולרנטיות ובשילוב כוחות. מאמינה באחריות על הסביבה האנושית ועל משאבי הטבע. מאמינה בעשייה אותנטית. בחיבור ובנגישות למשאבים הפנימיים של האדם ולהתכוונות שלו להיות באלמנט שלו ומשם להשפיע, ליצור, לקדם, לתמוך, לעשות. מאמינה שעלינו להשתמש בכל מה שכבר קיים, כפלטפורמה ליצירת דברים חדשים.

תגובה אחת

  1. מלאכית קסומה,אך מקרינה אנרגיה בלתי נילאית. הגיעה להציל את העולם החשוך שלנו,מביאה את האור…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמרו על קשר

עקבו אחרינו 

Are you on the list ?

המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי

דילוג לתוכן