fbpx

The Dreamer | The Maker | עדי חלפן

עדי חלפן היא מעצבת אינטראקטיב ובעלת החברה A Brilliant Company (הקישור למטה). עדי עובדת צמוד עם ארגונים וחברות ויוצרת איתם ועבורם פתרונות tailor made החל ממצגת למשקיעים ועד אפיון ועיצוב UX של הממשק של המוצר לסטרטאפים, ואתרים שיווקיים. כשהרעיון הוא למעשה לדעת לספר את הסיפור שלהם, לפצח את התנהגות המוצר לקהלי היעד השונים, ליצור חוויה מעניינת ויוצרת engagement, לתת מענה למטרות העסקיות וכל מה שביניהם…

עדי חיה בשוק הפשפשים ביפו, עם בן זוגה ושני ילדיה. כשהיא לא מול המסכים היא כותבת סיפורים למגירה, כי כשתהיה גדולה תהיה סופרת. חוץ מזה היא מחוברת לעולם המים ואוהבת לצלול. 

שאלנו:

על מה רוצה להשפיע?  על הסביבה בה אנחנו חיים, אני אוספת זבל מושבעת, בטיולים, בחוף הים וגם מתחת למים. הפלסטיק משתלט על העולם, הדגים אוכלים אותו ואז אנחנו אוכלים אותם… אם כל אחד יאסוף קצת, נשאיר לילדים שלנו עולם נקי ובריא יותר.

ממה את מקבלת השראה יומיומיתמהילדים שלי שחושבים פתוח, מסטרטאפים שעובדים איתי – יש להם וויב של לשנות את העולם, מקריאה בכל מדיה אפשרית, מליידי גאגא, מהמורה שלי לכתיבה – אופיר טושה גפלה שהוא גם סופר מחונן. מאמנות, עיצוב משובח וערים גדולות אחרות בעולם.

מילת הקסם שלך?  אינטואיציה. 

את עדי הכרנו ובחרנו כשחיפשנו עם מי לעבוד על האתר של בילונגינג. ברור היה שזאת צריכה להיות מישהי מוכשרת ומיוחדת שגם תזדהה לגמרי עם הערכים ועם השפה הוויזואלית שלנו. יצאנו איתה למסע מרגש וצפוף עד לקבלת התוצאה הכל כך משמחת ומדויקת.  

בחרנו לצלם אותה עם ג׳קט utility בכחול הפועל וגם עם העליון מהפשתן הגס משהו. הקונטרסט של עדי היפה והנשית, עם המראה החולמני , עטופה בבגדי 'פועלים' שמספרים על doing ועשייה – הכי לא ישיבה מול מסכים…הייתה מעניינת.

איך הרגשת בבגדים שהצטלמת איתם? מאז ומעולם אהבתי בגדי עבודה כחולים, הבחירה עבורי הייתה מדויקת. ההשראה של המקום מעניקה אוטומטית בכניסה אליו רוגע וקסם, ככה הרגשתי.

עדי לובשת ג'קט פועלים כחול, מכנסים מפשתן, The Utility Jacket מפשתן בגוון טבעי ותיק one of a kind משק פשתן עתיק עם חגורת וינטג’. לבגדים, תיקים ואביזרים נוספים מהקולקציה של בילונגינג לחצו פה

לראות את גוף העבודות – כנסו לאתר Brilliant

סנדלים באדיבות Greek Sandals

צילומים: לירון זנדמן

שמרו על קשר

נעה בר-לב דוידור | Noa Bar-Lev Davidor

מייסדת המותג (Be Longing(s, יוצרת רב-תחומית בשדות האמנות, עיצוב ואדריכלות פנים. מאמינה בחיבורים, בקשב, בטולרנטיות ובשילוב כוחות. מאמינה באחריות על הסביבה האנושית ועל משאבי הטבע. מאמינה בעשייה אותנטית. בחיבור ובנגישות למשאבים הפנימיים של האדם ולהתכוונות שלו להיות באלמנט שלו ומשם להשפיע, ליצור, לקדם, לתמוך, לעשות. מאמינה שעלינו להשתמש בכל מה שכבר קיים, כפלטפורמה ליצירת דברים חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמרו על קשר

עקבו אחרינו 

Are you on the list ?

המידע שלך ישאר חסוי ולא נשתף אותו עם צד שלישי

דילוג לתוכן